Послуга

Усунення незаконних податків/виконавчого збору

Усуваємо незаконно встановлені податкові зобов’язання та не допускаємо надмірної сплати податків.

Вседозволеність представників фіскальних служб не є таємницею нашого сьогодення: безпідставне, незаконне нарахування податкових зобов’язань, завищенні податкові вимоги, не прийняття податкових декларацій, примушення до надмірної сплати податків тощо. Тотальне передавання банками-банкрутами інформації до ДФС про продаж прав вимоги до боржників іншим особам, призводить до того, що боржників примушують сплачувати податок з доходів виходячи із повної суми заборгованості та нарахованих відсотків перед банком. Адже ДФС вважає, що непогашений кредит є «додатковим благом», яке є доходом. Таким чином нараховується податок 18% від цієї суми та додатково вимагається сплачувати 1,5% військового збору. Отже, позичальник із однієї залежності перед банком, занурюється в іншу залежність. Але і тут є рішення, рішення які закладені у самому Податковому кодексі України.

Этапи надання послуги:

  1. Попередньо, за Вашим бажанням, надаємо інформацію про обсяги податкових зобов’язань, що будуть нараховані Державною фіскальною службою (ДФС) на базі інформації, що подається ліквідаційними комісіями банків-банкрутів.

  2. Надаємо правові консультації про правові механізми, що визначені Податковим кодексом, які дозволяють уникнути надмірного нарахування та сплати податкових зобов’язань та допоможемо їх реалізувати.

  3. Надаємо послуги з підготовки податкової декларації, залежно від стадії Вашої заборгованості та руху прав вимоги тощо.

Бажаєте дізнатись більше інформації про наші послуги? Заповніть форму нижче і ми проконсультуємо Вас.

Перша консультація - БЕЗКОШТОВНО!