Послуга

Юридичний захист/адвокатський супровід

Юридичний, в т.ч. судовий захист боржників від незаконних дій учасників боргового ринку.

Недотримання законів, недобросовісний фінансовий сервіс, тотальна корупція та маніпулювання правами українців спонукає лише до одного – свої права слід відстоювати, адже без цього неможливий подальший рух та розвиток. Майно позичальників часто стає мішенню для шахраїв або втрачається внаслідок непрофесійної поведінки інших учасників (наприклад банків-банкрутів, організаторів чи контролерів аукціонів тощо). Ми дотримуємось не дискусійної позиції – будь які порушення повинні бути усунені за допомого професійного юридичного відстоювання, без жодних альтернатив. 

Этапи надання послуги:

  1. Формуємо правову позицію з метою звернення до суду з упереджуючими позовними заявами стосовно порушення Ваших законних прав, як позичальника, гаранта, поручителя, заставодавця, іпотекодавця, батьків малолітніх дітей тощо.

  2. Юридичний супровід врегулювання Ваших взаємовідносин, як позичальника/боржника з Державною виконавчою службою, можливим новим кредитором (переможцем аукціону з продажу боргів), з банком-банкрутом, діючим банком, іншими фінансовими установами тощо.

  3. У судовому порядку або у порядку, який визначений ФГВФО, визнаємо аукціони із продажу прав вимоги боргу такими, які не відбулися з причини порушення регламенту проведення аукціону, не актуальної публічної інформації стосовно лоту, порушення законних Ваших прав як позичальника, гаранта, іпотекодавця і т.д.

  4. Супроводжуємо процес повернення гарантійних внесків участі у аукціонах та грошових сум, які сплачені Вами, як переможцями.

  5. Здійснюємо захист Ваших прав, як позичальника/боржника, у судах від неправомірних посягань на майно з боку колекторів, рейдерів та інших шахраїв чи погроз з їх сторони.

  6. Захищаємо Вас, як учасника аукціону, від свавілля ліквідаційних комісій банків, що виводяться з ринку, які надали неповну чи неправдиву інформацію про Ваші борги, що призвело до невірних рішень чи якимось іншим чином вплинуло на Ваше майнове становище.

Бажаєте дізнатись більше інформації про наші послуги? Заповніть форму нижче і ми проконсультуємо Вас.

Перша консультація - БЕЗКОШТОВНО!