Послуга

Зменшення заборгованості до фінансових можливостей

Зменшуємо поточну заборгованість перед діючими банками та іншими фінансовими компаніями.
Фінансова криза в України, безупинне зростання валютного курсу зробили неможливим обслуговування кредитів/позик в діючих комерційних банках та інших фінансових установах. Ми не відстоюємо позицію, коли позичальник безпідставно відмовляється виконувати фінансові зобов’язання, але вважаємо, що фінансові інститути (кредитори) та позичальники повинні справедливо розподіляти фінансові ризики. Тому відстоюємо законні права позичальників з огляду на дійсний майновий стан, ситуацію на фінансовому ринку України та керуємося принципом взаємної соціальної відповідальності в сфері фінансових відносин.

Этапи надання послуги:

  1. Проводимо юридичний, фінансовий аналіз Вашої кредитної історії, та за проханням розробляємо відповідну аргументацію та формуємо і забезпечуємо зменшення заборгованості перед діючими банками.

  2. Формуємо та направляємо фінансові пропозиції кредитору щодо Ваших реальних можливостей погашення боргу із пропозицією знижки, що враховує Вашу дійсну ситуацію.

  3. Направляємо відповідні документи до місцевих органів Міністерства внутрішніх справ (МВС) стосовно захисту Ваших прав та свобод, коли стало відомо про факти порушень законодавства з боку колекторів, шахраїв, захищаємо від фізичних чи майнових погроз тощо.

Бажаєте дізнатись більше інформації про наші послуги? Заповніть форму нижче і ми проконсультуємо Вас.

Перша консультація - БЕЗКОШТОВНО!